تبلیغات بر روی بدنه هواپیماهای تجاری

هواپیماها  میتوانند نمای زیبایی در آسمان شهر ما ایجاد کنند البته به شرطی که به زیبایی هرچه تمام تر آنها رو از طرح های مختلف رنگامیزی و چاپ کنیم از طرفی هم وقتی هواپیمای شرکتمان به یک مقصد خارجی و داخلی میرود میتوان بسیار جلب توجه کند و با استفاده از زیبایی که شما برای آنها رقم زده اید تبلیغ بسیار گرانقدری برای شما باشد.

ابتدا باید یکسری قوانین و اصول اولیه را در این خصوص بدانید که عبارت اند از : اول باید جنس بدنه و رنگ هواپیما ا بدانیم زیرا هر چیزی را نمیتوان روی بدنه چاپ و نصب کرد زیرا با قوانین سختگیرانه هواپیمایی کشوری جمهوری اسلامی ایران روبرو هستیم.

مانند :تاثیر بر مصرف سوخت ،چه تاثیری بر وزن دارد؟، آیا برچسب ها و چسب ها در برابر سرما در ارتفاعات بالا (70- درجه سانتیگراد) مقاوم هستند و سپس در برابر گرمای یک فرودگاه گرمسیری چطور؟ همچنین باید اطمینان حاصل شود که برچسب ها مانع از بازرسی های منظم و غیره نمی شوند.

البته علائم شناسایی، دستورالعمل و هشدار باید در بین همه برچسب ها به خوبی قابل مشاهده باشد. تنها پس از مشخص شدن اینکه تمام مقررات رعایت شده باشد  میتوان گواهینامه و مجوز اجرای پروژه را صادر کرد.

شما میتوانید به عنوان یک تبلیغات لاکچری و خاص روی بدنه هواپیماهای داخلی و خارجی تبلیغات خود را در فرودگاه و آسمان به نمایش بگذارید.

گروه تبلیغات هوانوردی سیمرغ تلاش خواهد کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای کاربران خود از طریق توسعه بازارهای تجاری داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن عملیاتی و رسانه ای و تبلیغاتی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات تبلیغاتی به مشتریان خود شعار "متفاوت و حرفه ای دیده شوید " را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی مجموعه بوده و شبکه اجرایی تبلیغاتی ما در صنعت هوانوردی را در ایجاد رضایت مجموعه ها و کاربران سرآمدی میان شرکتهای تبلیغاتی و رسانه ای هوانوردی کشور یاری نموده است و با بهبود مستمر برای فعالیتهای خود در صنعت تبلیغات بر اساس استاندارد های جهانی را سرلوحه امور خود قرار داده ایم.ما در تلاش هستیم بهترین خدمات را به شما ارائه نماییم

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و یا دریافت خدمات به صورت تلفنی از طریق مسیر های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

 

ارتباط با گروه تبلیغات هوانوردی سیمرغ

 
آدرس:   ایران تهران شهرک اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه پنجم واحد 10
تلفن:   2191012232(98)+
موبایل:   9938504687(98)+
ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 


چاپ   ایمیل