تبلیغات بر روی هدرست پشت صندلی هواپیما

تبلیغات محیطی با چاپ پوشش پشت سری صندلی در هواپیما

با چاپ کاور پشت سری صندلی می‌توانید از جنبه تبلیغاتی آن بهره کافی را ببرید زیرا کاملا در جلوی چشمان مسافران و افراد در پرواز ، سالن ها و محیط های عمومی قرار دارد. می‌توانید لوگو و نام برند خود را بر روی آن چاپ و تبلیغ کنید.
هدرست با یک پوشش پلاستیکی کوچک به صندلی یا جایگاه مورد نظر متصل می‌شود و پس از اتصال دیگر تکان نمی‌خورد و در اثر تکان خوردن سر جابجا نمی‌شود.

جهت تولید کاور هدرست از پارچه سوزنی اسپان باند استفاده می‌شود اسپان باند پارچه‌ای است ارزان قیمت، که در تولید محصولات یکبار مصرف کاربرد زیادی دارد. اسپان باند به پارچه‌هایی که بافتنی نیستند گفته می‌شود. سایز کاور هدرست باید حداقل 325 میلی متر  در 275 میلی متر باشد. سایز متداول هدرست با فضای تبلیغات باید 250 میلی متر در  400 میلی متر باشد. پس در هنگام خرید کاور هدرست یا کاور پشت سری و سفارش چاپ آن به سایز و جنس آن توجه کنید.

چرا بهتر است در پروازها ، سالن های همایش و سینما از کاور هدرست استفاده شود؟

جهت رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در پروازها و سالن های همایش و سینما استفاده از کاور هدرست صندلی سینما و سالن های همایش یک امر ضروری است، ازآنجاکه این محیط‌ها، عمومی و پر رفت‌وآمد هستند و صندلی ها قابل شستشو نیستند می‌توانند مکانی برای گسترش و شیوع بیماری‌های پوست و مو باشند که استفاده از کاور پشت سری صندلی می‌تواند میزان قابل‌توجهی موجب رعایت بهداشت و پاکیزگی محیط شود و جلوی گسترش آلودگی را بگیرد. می‌توانید این کاور های ساده و بدون چاپ را از فروشگاه اینترنتی تورنگ همین‌الان خریداری کنید اما چنانچه می‌خواهید از امکان تبلیغات محیطی کاور هدرست بهره ببرید، آن را سفارش چاپ اختصاصی دهید. جهت سفارش چاپ کاور پشت سری و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

چرا در هواپیما از کاور هدرست استفاده می‌شود؟

مطالعه هواپیما نشان می‌دهد که تکیه‌ گاه‌ های سر، جیب‌های پشتی صندلی، میکروبی‌ترین سطوح در کابین هستند مهمانداران هواپیما هنگام سوار شدن به هواپیما، همیشه ویژگی‌های ایمنی هواپیما را به مسافران یادآوری می‌کنند اما شاید باید به مسافران هشدار دهند که سر خود را استراحت ندهند یا دست خود را به جیب پشتی صندلی نزنند. بر اساس تجزیه و تحلیلی که توسط  یک مجموعه خبری انجام شده است، یک مطالعه جدید در مورد تمیزی هواپیما نشان می دهد که پشت سری صندلی ها ممکن است میکروبی ترین سطوح هواپیما باشند و برخی از آنها برای باکتری E. coli مثبت هستند. محققان این مطالعه در 18 پرواز کوتاه‌مدت که در سه شرکت هواپیمایی کانادایی پخش شده‌اند: پنج قسمت مختلف هواپیما، پشتی سری صندلی، جیب پشتی صندلی، دسته دستشویی، کمربند ایمنی و میز سینی را بررسی کردند، سپس به وجود نمونه‌هایی از نظر وجود کپک، مخمر، باکتری E. coli و سایر میکروب‌ها مورد بررسی قرار گرفتند. کیت وارینر، میکروبیولوژیست گفت من واقعاً از اینکه تا چه اندازه این سطوح آلوده هستند، شگفت زده شدم. بعضی از آنها ترسناک تر از دیگری هستند. یکی از خدمه  اعتراف کرد که هواپیماها باید خیلی سریع بین پروازها تمیز شوند و تمیز کردن کامل همه چیز تقریبا غیرممکن است. این یافته ها همچنان نگران کننده است و هشدار داد که  تکیه دادن به پشت سری و استنشاق برخی از این باکتری ها یک نگرانی بالقوه برای مسافران است. در نتیجه استفاده از کاور هدرست نه تنها در هواپیما بلکه در همه محیط های عمومی جهت رعایت بهداشت ضروری است.

گروه تبلیغات هوانوردی سیمرغ تلاش خواهد کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای کاربران خود از طریق توسعه بازارهای تجاری داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن عملیاتی و رسانه ای و تبلیغاتی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات تبلیغاتی به مشتریان خود شعار "متفاوت و حرفه ای دیده شوید " را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی مجموعه بوده و شبکه اجرایی تبلیغاتی ما در صنعت هوانوردی را در ایجاد رضایت مجموعه ها و کاربران سرآمدی میان شرکتهای تبلیغاتی و رسانه ای هوانوردی کشور یاری نموده است و با بهبود مستمر برای فعالیتهای خود در صنعت تبلیغات بر اساس استاندارد های جهانی را سرلوحه امور خود قرار داده ایم.ما در تلاش هستیم بهترین خدمات را به شما ارائه نماییم

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و یا دریافت خدمات به صورت تلفنی از طریق مسیر های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

 

ارتباط با گروه تبلیغات هوانوردی سیمرغ

 
آدرس:   ایران تهران شهرک اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه پنجم واحد 10
تلفن:   2191012232(98)+
موبایل:   9938504687(98)+
ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 


چاپ   ایمیل