به سایت رسانه و تبلیغات آسمان خوش آمدید ما مشاور و مجری تخصصی کلیه امور رسانه و تبلیغات عمومی و هوانوردی در ایران هستیم.کالایی در سبد نیست

خدمات چاپ سربرگ،یادداشت

خدمات چاپ سربرگ سرنسخه و دفتر یادداشت

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چاپ سربرگ، سرنسخه و دفتر یادداشت؛ کاربردها، مزایا واستانداردهای چاپی

داشتن یک سربرگ مخصوص برای شرکت ها و کسب و کارهای مختلف لازم و ضروری می باشد چرا که شرکت ها می توانند از طریق آن برند و لوگوی خود را به مشتریان معرفی کنند. به همین علت امروزه چاپ سربرگ (LetterHead) از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و افراد زیادی علاقه مند به چاپ کردن انواع سربرگ می باشند.

یک سربرگ مناسب می تواند تاثیر زیادی روی مشتریان داشته باشد. چاپ دیجیتال سربرگ یکی از بهترین روش هایی است که امروزه برای چاپ کردن سربرگ وجود دارد. در این روش شما به سرعت و در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید طرح دلخواه خود را در سربرگ پیاده سازی کرده و آن را به چاپ برسانید.

یک سربرگ مناسب باید دارای ابعاد مناسبی باشد که شما به راحتی می توانید با استفاده از خدمات ما ابعاد سربرگ خود را تنظیم کرده و سپس آن را به چاپ برسانید. کیفیت چاپ انواع سربرگ با استفاده از خدمات چاپ دیجیتال به میزان زیادی افزایش پیدا می کند و به همین علت نیز امروزه اکثر کسب و کارها و شرکت ها از این نوع چاپ استفاده می کنند.

 

ویژگی ها و مزایای چاپ دیجیتال سربرگ

استفاده از این روش برای چاپ سربرگ می تواند از نظر اقتصادی نسبت به چاپ افست برای شما مقرون به صرفه نیست باشد و هزینه های شما بیشتر می شود. تنوع در طرح و رنگ سربرگ ها یکی  از مهمترین مزیت ها و ویژگی های این روش برای چاپ انواع سربرگ است. شما می توانید تعداد تیراژ سربرگ ها را خودتان انتخاب کنید و هیچ محدودیتی در این زمینه برای شما وجود نخواهد داشت. انعطاف پذیری در نوع محتوا یکی دیگر از مهمترین ویژگی های چاپ دیجیتال انواع سربرگ است که باعث محبوبیت بیشتر این روش میان شرکت ها و کسب و کارهای مختلف شده است. کیفیت کاغذها و متریال های استفاده شده برای چاپ در این روش بسیار بالا است که کیفیت چاپ را بهبود می دهد.

ویژگی ها و مزایای چاپ افست سربرگ

استفاده از روش چاپ افست سربرگ می تواند از نظر اقتصادی نسبت به چاپ دیجیتال برای شما مقرون به صرفه می باشد و هزینه های شما کمتر می شود. تنوع در طرح و رنگ سربرگ ها یکی  از مهمترین مزیت ها و ویژگی های این روش برای چاپ انواع سربرگ است. شما می توانید تعداد تیراژ سربرگ ها را خودتان انتخاب کنید و هیچ محدودیتی در این زمینه برای شما وجود نخواهد داشت. انعطاف پذیری در نوع محتوا یکی دیگر از مهمترین ویژگی های چاپ دیجیتال انواع سربرگ است که باعث محبوبیت بیشتر این روش میان شرکت ها و کسب و کارهای مختلف شده است. کیفیت کاغذها و متریال های استفاده شده برای چاپ در این روش بسیار بالا است که کیفیت چاپ را بهبود می دهد.

ابعاد استاندارد چاپ سربرگ اداری  


سربرگها بسته به نیاز سازمانی می توانند در هر ابعادی طراحی و چاپ شوند. اما متداول ترین گونه چاپ سربرگ عبارت است از قطع های A4 و A5 و A6 و B6 که برای نامه نگاری، دفترچه و اموری از این دست به کار
گرفته می شوند.

 

 

 

 شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد خدمات رسانه و تبلیغات با ما در ارتباط باشید. ما بهترین راهکارهای معرفی را به شما ارائه می نماییم

 

 برای متفاوت و مدرن دیده شده با ما همراه باشید

 

درگاه ارتباطی با رسانه  و تبلیغات هوانوردی آسمان

 
آدرس:   ایران تهران شهرک اکباتان بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه دوم واحد سه

تلفن:   2191010209(98)+
موبایل:   9227170721(98)+
ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Search