مشاور و مجری تخصصی کلیه امور تبلیغاتی .ارائه کلیه خدمات تبلیغات در ایرلاین داخلی و خارجی.

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
 x 
سبد خرید خالی

تبلیغات ادر اماکن عمومی

تبلیغات ادر اماکن عمومی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تبلیغات دراماکن عمومی شامل تبلیغات در کف ورزشگاه ها و سالن های ورزشی و اماکن عموم و تبلیغات روی نمای ساختمان ها  ،تبلیغات در فرودگاه ها و ترمینالها و تبلیغات در پل های عابر پیاده می باشد .

I)تبلیغات در کف ورزشگاهها،سالنهای ورزشی،اماکن عمومی

    

       

II)تبلیغات روی نما ساختمانها

      

    

III)تبلیغات در فرودگاهها و ترمینالها

مجموعه طراحی ،چاپ و تبلیغات رسانه هوانوردی ققنوس مجری تبلیغات در فرودگاه ها و ترمینال ها می باشد هزینه تبلیغات در تابلو های داخل فروشگاه ها و ترمینال ها متفاوت است و بنا به موقعیت هر محل هزینه تعیین می گردد.

      

    

    

جهت اطلاع لیست قیمت تبلیغات روی کف ورزشگاه ها ،سالن های ورزشی و اماکن عمومی و تبلیغات روی نمای ساختمان ها همچنین تبلیغات در فرودگاه ها و ترمینال ها با مجموعه طراحی،چاپ و تبلیغات با رسانه هوانوردی ققنوس تماس حاصل نمایید.

IV)تبلیغات در پل های عابر پیاده


رسانه هوانوردی ققنوس مجری تبلیغات روی پل های عابر پیاده می باشد که این مجموعه از طراحی تا اجرا ی تبلیغات روی پل های عابر پیاده  را در کلیه مناطق کشور انجام می دهد و هزینه تبلیغات پل های عابر پیاده متفاوت است و با توجه به مدت زمان اکران نیز تغییر می کنند.

      

 شما مجموعه های هوانوردی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید تا بهترین و کم هزینه ترین انتخاب را داشته باشید

 
 

Search