به سایت رسانه و تبلیغات آسمان خوش آمدید ما مشاور و مجری تخصصی کلیه امور رسانه و تبلیغات عمومی و هوانوردی در ایران هستیم.کالایی در سبد نیست

انواع کاشی فانتزی تبلیغاتی

عرضه انواع کاشی فانتزی تبلیغاتی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

امروزه کاشی ها نیز به یکی از ابزارهای تبلیغاتی  و یا تزئیناتی خاص در هر سازه تبدیل شده است. چاپ کاشی تبلیغاتی و یا تزیینی از مهم ترین اموری است که در مراکز چاپ  صورت می گیرد. این کاشی ها قابلیت تولید به صورت پازل را داشته و در کنار هم باعث تکمیل یک طرح می شوند.

 کاشی های چاپی

امروزه صنعت چاپ در امور مختلفی به کمک افراد آمده و در تزئینات داخلی و یا تبلیغات نقش مهمی بر عهده دارد. تولید کاشی با طرح ها دلخواه به عنوان مصرف در دکوراسیون داخلی و یا چاپ بر روی کاشی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی گامی موثر برای افرادی است که از آن برای جلب مخاطب بیشتر استفاده می کنند.

این کاشی ها در انواع مختلف  تولید می شوند و در انواع متریال روکش می شوند. این تنوع وسیع باعث جذابیت بیشتر و کاربری فراوان این محصولات در محیط های مختلف شده است.

انواع تولید کاشی های تبلیغاتی

به دلیل نوع مصرف این محصولات در فضاهای داخلی یا خارجی از چاپ های مختلف برای ایجاد استحکام بیشتر بر روی کاشی ها استفاده می شود. در محیط های خارجی به دلیل ایجاد استحکام در برابر عوامل طبیعی  استفاده از چاپ کوره ای بسیار متداول است.

 

چاپ کوره ای کاشی های تبلیغاتی

در این روش از بهترین متریال و روکش استفاده می شود. این کاشی ها در برابر خش، شستشو و مواد تمیز کننده مقاومت خوبی دارند. علاوه بر آن این نوع به صورت تک سایز و یا پازلی قابلیت تولید دارند. چاپ کاشی تبلیغاتی به روش کوره ای مقاومت این کاشی ها را در برابر باران های اسیدی نیز افزایش می دهد.

چاپ دیجیتال کاشی های تبلیغاتی

این نوع بیشتر برای داخل سازه ها کاربرد دارند. چاپ کاشی تبلیغاتی دیجیتال در برابر سرما و گرما و یا نور خورشید مقاومت چندانی نداشته و باید حتما دور از این عوامل نصب شوند. سایز کاشی های چاپ دیجیتال محدود بوده و در ابعاد 5 در 5 تا 20 در 30 قابل تولید و چاپ هستند. درخشندگی و براقی این نوع جذابیت ویژه ای به چاپ کاشی های تبلیغاتی می دهد.

 

انواع چاپ کاشی تبلیغاتی

این نوع چاپ در انواع مختلفی قابل انجام است.

نوع پازلی، در چاپ کاشی تبلیغاتی پازلی کاشی ها در ابعاد مشخصی چاپ و در محل نصب در کنار یکدیگر باعث ایجاد یک طرح زیبا می شوند.

چاپ کاشی تبلیغاتی یک تکه، این نوع تنها در ابعاد مورد نیاز قابل چاپ بوده و به عنوان هدیه تبلیغاتی بسیار جذاب است.

کاشی های مگنتی با چاپ تبلیغاتی، ابعاد در این نوع از 5 در 5 سانتی متر بیشتر نیست. طرح های فانتزی و یا  نماد ماه تولد از مهم ترین نوع چاپ بر روی این کاشی ها است. قیمت مناسب و زیبایی جالب توجه آن را به هدیه ای موثر در تبلیغات تبدیل کرده است.

 شما مجموعه های عمومی، هوانوردی و گردشگری می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد خدمات رسانه و تبلیغات با ما در تماس باشید. ما بهترین راهکارهای معرفی و سرویس دهی را به شما ارائه می نماییم

 برای متفاوت دیده شده و متفاوت خدمات ارائه نمودن با ما همراه باشید

ارتباط با رسانه  و تبلیغات هوانوردی آسمان

 
آدرس:   ایران تهران شهرک اکباتان بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه دوم واحد سه

تلفن:   2191011132(98)+
موبایل:   9938504687(98)+

ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Search