به سایت رسانه و تبلیغات آسمان خوش آمدید ما مشاور و مجری تخصصی کلیه امور رسانه و تبلیغات عمومی و هوانوردی در ایران هستیم.کالایی در سبد نیست

تماس با رسانه هوانوری آسمان

درخواست پشتیبانی در هر ساعت بدون محدودیت

ارسال نظرات و پیشنهادات سازنده خود در مورد مرکز تبلیغات هوانوردی آسمان

بازاریابی دیجیتال به کسب و کار شما کمک می کند تا با استفاده از ابزارهای دیجیتالی فروش سازمان را بالا ببرید. و چه بسا در کاهش هزینه های اضافی نیز موثر است. با توجه به افزایش روز افزون استفاده افراد از وب سایت ها و شبکه های مجازی شما با استفاده از این ابزارها به صورت کاملا هوشمندانه می توانید به معرفی برند و محصولات خود بپردازید.

به عنوان یک شرکت هواپیمایی و آژانس مسافرتی موفق و یا حتی نوپا با حضور در این فضا به مخاطبان کمک می کنید تا از برند و خدمات شما آگاه شوند.پس باید کاملا با مفهوم و ابزارهای دیجیتال مارکتینگ به منظور فروش بیشتر آشنا شوید. و بدانید چرا و چی میزان از زمان و سرمایه خود را برای حضور در این عرصه باید اختصاص دهید.

ابزارهای تبلیغات دیجیتال مارکتینگ
همانطور که اشاره شد در قدم اول اصلی ترین ابزارها داشتن یک وب سایت عالی و کاربرپسند است. و در ادامه سئو سایت، بازرایابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی محتوا ، رپورتاژ آگهی، کمپین های تبلیغاتی، ایمیل مارکتینگ، ابزارهای گوگل و ... جزو ابزارهای تبلیغات دیجیتال حساب می شود.

در دهه گذشته شاهد رشد تاسیس شرکتهای هواپیمایی ، مجموعه های هوانوردی و آژانس های مسافرتی گوناگون بوده ایم. که بسیاری از آنان همگام با تکنولوزی با فراهم کردن بستر آنلاین و تبلیغات دیجیتال توانسته اند جای پای خود را در این عرصه ثابت کنند. و صدای خود را در این دنیای پر سر و صدا گردشگری به گوش مخاطبان برسانند. اما آیا صرفا با شناخت ویا استفاده از این ابزارهای دیجیتال تبلیغات موثر و یا فروش بالایی خواهید داشت؟

استراتژی های دیجیتال
استراتژی دیجیتال کلید موفقیت کسب و کارهای آنلاین است. اینکه صرفا از ابزارهایی دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید به تنهایی منجر به تبلیغات موثر نمی شود. زیرا باید بدانید به چه منظور و هدفی و برای کدام دسته از مخاطبان خود میخواهید تبلیغ کنید.پس بسیار مهم است که اطلاعات و شناخت 100% از مخاطبان هدف خود داشته باشید و با دغدغه و نیازهای آنان آشنا شوید.

اگر پیش تر به این موضوع توجه نکرده اید شاید برای همین است که تا کنون فروش موفقی از این شیوه نوین تبلیغات نداشته اید. وقت آن است که در تبلیغات دیجیتال خود هدفمند عمل کنید و مسیر و مقصد آژانس خود را مشخص کنید و در این راه استراتژی های دیجیتال شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی و آژانس مسافرتی خود را مشخص و برنامه ریزی کنید.

بسیاری از شرکتهای هواپیمایی و آژانس های مسافرتی با مسافرت و مقاصد گردشگری آشنایی دارند و اغلب با بازاریابی دیجیتال سر و کار داشته اند ولی شناختی از استراتژی های تبلیغات دیجیتال ندارند.برای آگاهی و درک بهتر مفهوم استراتژی های تبلیغات می توانید با تیم اجرایی ما وارد دنیای استراتژی های دیجیتال شوید.

2191011132(+98)

تماس رایگان با مشاوران

شنبه -پنجشنبه : 9 - 16

همراه شما هستیم

37,425 مشترک

به ما اعتماد کردند

ما تیم پشتیبانی رسانه و تبلیغات آسمان هستیم

پشتیبان شما در تمامی طول مسیر خدمات رسانی تبلیغاتی

کلیه بخش های مرکز تبلیغات هوانوردی آسمان به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی به شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های فرودگاهی و مجموعه های هوانوردی و پرسنل هوانوردی عزیز در ایران و سراسر دنیا می باشد و در هر لحظه پاسخگو درخواستهای شما هستیم
 
  • ارائه هدایای تبلیغاتی
  • ارائه خدمات اسپانسرینگ
  • ارائه خدمات تبلیغات محیطی
  • ارائه خدمات رسانه هوانوردی
  • ارائه خدمات چاپ
  • ارائه خدمات آنلاین
  • ارائه خدمات آموزشی
  • ارائه خدمات هنری

Search