خدمات طراحی نرم افزار موبایل

چگونه پروژه ساخت اپلیکیشن خود را در کارلنسر به ثبت برسانید ؟

چگونه پروژه ساخت اپلیکیشن خود را در کارلنسر به ثبت برسانید ؟

ثبت سفارش پروژه ساخت اپلیکیشن در کارلنسر تنها با انتخاب یک گزینه انجام می شود. در هر صفحه ای از این پلتفرم که باشید تنها با انتخاب گزینه " ثبت پروژه رایگان" می توانید پروژه ساخت اپلیکیشن خود را به ثبت برسانید.

سفارش پروژه ساخت اپلیکیشن شما زمانی تکمیل می شود که تمام اطلاعات مربوط به پروژه سفارش ساخت اپلیکیشن خود را در فرم ثبت پروژه رایگان وارد نمایید.

ثبت سفارش پروژه ساخت اپلیکیشن در وبسایت کارلنسر به شما این امکان را می دهد که از طریق چت وب سایت به راحتی با فریلنسر مورد نظر خود چت کنید، در مورد قیمت پروژه ساخت اپلیکیشن، زمان و نحوه انجام کار نیز توافق کنید. همچنین می توانید در صورت بروز هرگونه مشکل با پشتیبانی کارلنسر، به راحتی و در کوتاه ترین زمان، ارتباط برقرار کنید.

دسته بندی مطالب

دسته بندی مطالب

ساخت اپلیکیشن تنها منحصر به کسب و کارهای بزرگ و شرکت های شناخته شده نیست. در دنیای تکنولوژی امروز، کسب و کار شما با هر دامنه و فعالیتی می تواند اقدام به سفارش پروژه ساخت اپلیکیشن کند. اما شاید از خودتان بپرسید که آیا کسب و کار شما به ساخت اپلیکیشن نیاز دارد یا نه؟

در واقع، این روزها متوجه شده اید که بسیاری از مشاغل کوچک و بزرگ که در زندگی روزمره با آنها تعامل دارید اقدام به طراحی سایت کرده اند. بسیاری از این کسب و کارها اپلیکیشن مخصوص به خود را نیز دارند یا درصدد طراحی یک اپلیکیشن موبایل هستند . چه کافه ای کوچک در انتهای کوچه ای دنج و چه یک کتاب فروشی بسیار بزرگ و معروف در مرکز شهر. در واقع این موضوع به اهمیت داشتن اپلیکیشن برای کسب کار اشاره دارد.سفارش پروژه ساخت اپلیکیشن به شما کمک می کند که بازاریابی کسب و کار خود را به سطح بالاتری برسانید و تنها به داشتن وب سایت حرفه ای بسنده نکنید.

وقتی مشتری های بالقوه به کالا و یا خدماتی نیاز دارند، به احتمال زیاد به جای لپ تاپ، آن را در گوشی های هوشمند خود جستجو می کنند. تحقیقات نشان می دهد بیشتر جستجوها هنگام مسافرت ، معاشرت و انتظار برای قرار ملاقات انجام می شود نه در اوقات فراغت که شخص به لپ تاپ یا سیستم دسکتاپ دسترسی دارد.

ساخت اپلیکیشن عاملی مهم در پیشرفت کسب و کار شما می باشد. در ادامه این مقاله با ما همراه شوید تا از مزایا، چگونگی ساخت اپلیکیشن و انواع آن ها و دیگر موضوعات مربوط به سفارش پروژه ساخت اپلیکیشن صحبت کنیم.

 
فصل 1: مزایای ساخت اپلیکیشنفصل 1: مزایای ساخت اپلیکیشن
فصل 2:اهمیت ساخت اپلیکیشن از گذشته تا به امروزفصل 2:اهمیت ساخت اپلیکیشن از گذشته تا به امروز
فصل 3: مراحل ساخت اپلیکیشنفصل 3: مراحل ساخت اپلیکیشن
فصل 4: تفاوت بین اپلیکیشن های اندروید و iOSفصل 4: تفاوت بین اپلیکیشن های اندروید و iOS
فصل 5: ساخت اپلیکیشن بدون نیاز به کدنویسیفصل 5: ساخت اپلیکیشن بدون نیاز به کدنویسی
فصل اول:

مزایای ساخت اپلیکیشن

افزایش ارتباط و تعامل مستقیم با کاربران
به وجود آوردن بازاریابی هدف بر اساس موقعیت مکانی کسب و کار
افزایش شناخت بیشتر برند شما توسط مشتریان
افزایش فروش محصول و یا خدمات کسب و کار شما
افزایش چشمگیر دیده شدن کسب و کار شما در بازار رقبا
کاهش هزینه های تبلیغات
مزایای ساخت اپلیکیشن

مزایای ساخت اپلیکیشن

1

افزایش ارتباط و تعامل مستقیم با کاربران

سفارش پروژه ساخت اپلیکیشن در کسب و کار شما باعث جلب توجه مشتری و برقراری ارتباط مستقیم با آن ها می شود. از طریق سفارش پروژه ساخت اپلیکیشن در وب سایت کارلنسر میتوانید محصولات، خدمات جدید، پیشنهادهای تبلیغاتی را به مشتریان خود معرفی کنید و همچنین مشتریان خود را در جریان آخرین اخبار و تغییرات مربوط به کسب و کار خود و تخفیف ها و شرایط های ویژه قرار دهید.
2

به وجود آوردن بازاریابی هدف بر اساس موقعیت مکانی کسب و کار

سفارش پروژه ساخت اپلیکیشن امکان برقراری ارتباطات مستقیم با مشتریان را فراهم می کند. این ارتباط سبب دسترسی به اطلاعات ارزشمندی از قبیل اطلاعات جمعیتی ، موقعیت های جغرافیایی و رفتار خرید با توجه به محصولات و خدمات کسب و کار شما، می شود و به شما کمک می کند تقاضای بازار را درک کرده و استراتژی های فروش و بازاریابی خود را بهتر بشناسید.
3

افزایش شناخت بیشتر برند شما توسط مشتریان

ایجاد رابطه وفاداری با مشتری خود، یک جنبه حیاتی از بازاریابی کسب و کار شما است. با سفارش پروژه ساخت اپلیکیشن برای برند خود، با ارسال تنها یک پیامک، مشتریان خود را در جریان آخرین اخبار در رابطه با کسب و کارتان قرار دهید. این کار باعث همراهی همیشگی مشتری و به روزرسانی آگاهی از محصول و خدمات شما می شود.
4

افزایش فروش محصول و یا خدمات کسب و کار شما

استفاده از اپلیکیشن ها بسیار سریع تر و تعاملی تر از استفاده از وب سایت برند مورد نظر می باشد. در دسترس بودن یک اپلیکیشن برای تجارت شما مشتری را وادار می کند که کسب و کار شما را برای خرید خود انتخاب کند. وب سایت ها به طور عمده به ایجاد آگاهی از نام تجاری برند شما کمک می کنند، اما بیشترین فروش از طریق اپلیکیشن ها صورت می گیرد.
5

افزایش چشمگیر دیده شدن کسب و کار شما در بازار رقبا

سفارش پروژه ساخت اپلیکیشن در برجسته کردن و تمایز قائل شدن تجارت شما از دیگر رقبا، مسئله ای جدی و حائز اهمیت است. ساخت اپلیکیشن هنوز یک ایده تازه در دنیای تکنولوژی و بیزینس می باشد و با داشتن یک اپلیکیشن مناسب برای تجارت خود، می توانید توجه مشتریان را به خود جلب کرده و قسمت عمده ای از سهم بازار کسب کار مورد نظر را به برند خود اختصاص دهید.
6

کاهش هزینه های تبلیغات

سفارش پروژه ساخت اپلیکیشن در کاهش بسیاری از هزینه های تبلیغاتی مثل ارسال اس ام اس، ایمیل مارکتینگ کمک خواهد کرد. هم چنین با داشتن اپلیکیشن مناسب می توانید تبلیغات خود را در بازارهای دیگر که مرتبط با کسب و کار شما هستند در فضایی گسترده تر اما با هزینه کمتر، به راحتی انجام دهید. این کار باعث جذب مشتریان جدید نیز می شود. همچنین با سفارش پروژه ساخت اپلیکیشن خود در وب سایت کارلنسر و سپردن پروژه توسعه اپلیکیشن خود به فریلنسرهای متخصص کارلنسر، این هزینه ها را به کمترین حد ممکن، کاهش دهید.
فصل دوم:

اهمیت ساخت اپلیکیشن از گذشته تا به امروز

اهمیت ساخت اپلیکیشن برای کسب و کار های مختلف با سرعت چشمگیری در حال افزایش است. همین حالا که در حال خواندن این مطلب هستید هزاران پروژه ساخت اپلیکیشن توسط برنامه نویس ها و متخصصین توسعه اپلیکیشن در حال آماده سازی و اجرا می باشد.در این قسمت از مقاله به چگونگی پیدایش اپلیکیشن ها و رونق آن ها در بازار کسب و کار می پردازیم.
 اهمیت ساخت اپلیکیشن از گذشته تا به امروز
 

چاپ   ایمیل