به سایت رسانه و تبلیغات آسمان خوش آمدید ما مشاور و مجری تخصصی کلیه امور رسانه و تبلیغات عمومی و هوانوردی در ایران هستیم.کالایی در سبد نیست

تامین نیروی انسانی ، غرفه دار

خدمات تامین نیروی انسانی و مترجم برای حضور در غرفه نمایشگاه

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تامین نیروی انسانی شامل غرفه دار، مهماندار و مترجم تخصصی در کلیه نمایشگاههای تهران و شهرستانها و خارج از کشور

امروزه حضور غرفه داران تخصصی در برپائی نمایشگاهها به امری متداول تبدیل شده است . استفاده از نیروهای غرفه دار (Informtion) برای پشت کانتر و همچنین مهمانداران حرفه ای و مسلط به کار در کنار مترجمین مسلط به ادبیات نمایشگاهی امری بدیهی و لازم برای حضوری موفق در نمایشگاهها می باشد.

کلیه نیروهای غرفه دار با پوشش متناسب و استاندارد نمایشگاهی و منطبق با دستور العملهای صادره از حراست نمایشگاه و همچنین تجربه و تخصص کافی در جذب مشتریان بالقوه و تبدیل آنها به مشتریان بالفعل در خدمت اهداف شرکت شما خواهند بود  .

این مجموعه کلیه ضمانت های لازم را از بابت نیروهای انسانی خود اخذ می کند تا شرکت کنندگان با اعتماد کافی برای دوره نمایشگاهی از تخصص آنها استفاده کنند.

توجه :

برای جذب نیروی انسانی برای ایام نمایشگاهی به هیچ عنوان به افراد متفرقه ای که به صورت حضوری نسبت به معرفی خود به عنوان غرفه دار یا مترجم به غرفه شما مراجعه میکنند اعتماد نکنید. بارها مشاهده شده شرکت کنندگان نمایشگاهی با اعتماد بی جا به این دسته از افراد دچار خسارات مادی زیادی شده و به هیچ عنوان هم امکان پیگیری و رسیدگی قضائی به موضوع را نداشته اند.

 

 شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد خدمات رسانه و تبلیغات با ما در ارتباط باشید. ما بهترین راهکارهای معرفی را به شما ارائه می نماییم

 

 برای متفاوت و مدرن دیده شده با ما همراه باشید

 

درگاه ارتباطی با رسانه  و تبلیغات هوانوردی آسمان

 
آدرس:   ایران تهران شهرک اکباتان بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه دوم واحد سه

تلفن:   2191010209(98)+
موبایل:   9227170721(98)+
ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Search