به سایت رسانه و تبلیغات هوانوردی آسمان خوش آمدید ما مشاور و مجری تخصصی کلیه امور رسانه و تبلیغات هوانوردی در ایرلاین داخلی و خارجی هستیم.کالایی در سبد نیست

غرفه سازی فضای باز آسمان

خدمات ساخت غرفه های فضای باز نمایشگاهای داخلی و خارجی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

غرفه فضای باز

غرفه فضای باز در برگزاری نمایشگاه در مکان های متفاوت در طی سال های اخیر بسیار مورد توجه بوده است. این غرفه های نمایشگاهی از ویژگی های خاصی برخوردار می باشند. در این مقاله قصد داریم موارد مهم در رابطه با اجرای این نوع غرفه را بررسی نماییم. برای کسانی که قصد انجام این کار را دارند، توضیحاتی در این خصوص ارائه دهیم.

غرفه نمایشگاهی

کاربرد اسپیس فریم در غرفه سازی فضای باز 

در غرفه سازی با استفاده از سازه اسپیس فریم می توان غرفه فضای باز را ایجاد نمود. با به کار گیری سازه اسپیس فریم، غرفه های نمایشگاهی مسقف ساخته می شود. همچنین سقف آن را با استفاده از چادر پوشش می دهند. با استفاده از این نوع سازه می توان در زمان کوتاهی غرفه هایی را در محیط های سرباز ساخت. غرفه هایی که در فضای باز اجرا می شوند باید در مقابل باد و باران کاملاً مقاوم باشند. با سازه اسپیس فریم می توان غرفه هایی را در ابعاد دلخواه ایجاد کرد.

غرفه نمایشگاهی

غرفه فضای باز به چه شکل ایجاد می گردد؟

انواع نمایشگاه ها را می شود در محیط های مختلف سربسته و باز به وجود آورد. طراحی غرفه نمایشگاهی در فضای باز، روش مناسبی برای فروش کالاها و عرضه خدمات هست. هنگام ایجاد غرفه نمایشگاهی در فضای باز باید به نکات مهمی توجه نمود. یکی از این نکات این است که باید به وضعیت آب و هوا توجه شود. برای مثال در شهری که به صورت متوالی بارش باران مشاهده می شود، ایجاد نمایشگاه در محیط باز کاری دشوار هست.

غرفه نمایشگاهی

طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی 

افرادی که قصد دارند در فضای باز غرفه های نمایشگاهی برپا کنند، باید انواع طراحی های مختلف را در نظر بگیرند. در کشور ما آنچنان که باید به طراحی غرفه در فضای باز توجه نمی شود. افراد می توانند در ساخت غرفه نمایشگاهی در فضای باز از طرح های زیبا و جذاب استفاده نمایند. طراحی های متنوع همراه با رنگ های مختلف در ایجاد غرفه های نمایشگاهی بسیار تأثیرگذار هستند.

پیشنهاد می شود که فضای غرفه مطابق با ارائه خدمات و یا کالا طراحی و اجرا کنند. در طراحی غرفه باید از رنگ هایی استفاده شود که خریداران را به خود جذب کنند.

غرفه نمایشگاهی

نکات قابل توجه در هنگام طراحی و اجرای غرفه های فضای باز

به کار گیری افرادی که دارای تجربه کافی در زمینه طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی فضای باز هستند.

استفاده از طراحان خلاق در زمینه ی طراحی غرفه سازی

در نظر گرفتن بودجه مناسب و کافی برای برپایی غرفه در نمایشگاه محیط باز

استفاده از سایت ها و ژورنال های خارجی در پیاده سازی غرفه در محیط سرباز

توجه به مواد مورد استفاده جهت ساخت غرفه ها

غرفه نمایشگاهی

غرفه فضای باز چه ویژگی هایی دارد؟

این نوع غرفه ها در اصل یک غرفه خطی هستند که پشت به دیوار بیرونی سالن نمایشگاه کرده اند. معمولاً برای ایجاد غرفه ها در محیط های سرباز از سازه اسپیس فریم استفاده می شود. غرفه های خود ساز چوبی کمترین استفاده را دارند.

غرفه اسپیس فریم یک نوع بلوک استیل هستند که به هم جفت شده و ستون ها، دیوارها و اسکلت غرفه ها را پوشش می دهند. به همین جهت غرفه هایی که با این سازه ساخته می شوند، دارای وزن کمی هستند و سرما و گرما به داخل آن ها نفوذ نمی کند.

غرفه نمایشگاهی

کاربرد های غرفه فضای باز

از این غرفه ها معمولاً در نمایشگاههای فاقد سالن استفاده می کنند. برای فروش کالاها بسیار ایده آل می باشند. این نوع غرفه ها برای نواحی شلوغ محوطه نمایشگاه و همچنین صنایع دارای محصولات سنگین مناسب هستند.

غرفه نمایشگاهی

غرفه های خود ساز فضای باز چه ویژگی هایی دارند؟

به کارگیری این نوع غرفه ها موجب جذب بازدیدکنندگان و همچنین خریداران بسیاری می شود. زیرا ساخت غرفه با طراحی های منحصر به فرد از ویژگی های این نوع غرفه ها هست. این غرفه ها معمولاً به عنوان غرفه جانبی در نظر گرفته می شود. به این صورت که غرفه اصلی داخل سالن نمایشگاه قرار داده می شود. در غرفه جانبی بازدیدکنندگان را به مکان غرفه اصلی راهنمایی می کنند.

غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه فضای باز چگونه صورت می گیرد؟

غرفه هایی که در محیط های باز با استفاده از سازه اسپیس فریم به وجود می آیند. توسط بنرها و پوسترهای گرافیکی طراحی شده و ایجاد می شوند. طرح های گرافیکی در این نوع غرفه ها، بسیار پر اهمیت هستند، به همین دلیل باید پوسترها و بنرهای جذاب طراحی شوند که با نوع صنعت ارتباط مستقیم دارند.

غرفه نمایشگاهی

نکات مهم در انتخاب مکان مناسب برای برپایی غرفه

انتخاب یک محل در نزدیکی درهای ورودی که این امر موجب رقابت بین شرکت های مختلف می شود. با این کار فرصت خوبی برای به نمایش گذاشتن محصولات غرفه برای بازدیدکنندگان پیدا خواهید کرد.

از محل های مناسبی که می توان غرفه فضای باز را در آن ایجاد نمود، مرکز نمایشگاه هست. این کار به این جهت هست که افراد بازدیدکننده از نمایشگاه تمایل زیادی به چرخش در قسمت های اطراف مرکز دارند.

در صورتی که فضای نمایشگاه وسیع باشد، افراد علاقه ای به بازدید از غرفه هایی که در اطراف خیابان هستند، ندارند.

حتی الامکان مکان هایی برای برپایی غرفه خود در نظر بگیرید که به مناطق پرجمعیت مانند بوفه و رستوران نمایشگاه نزدیک باشند.

غرفه نمایشگاهی

سخن پایانی

در مطالب بالا در رابطه با ویژگی ها، کاربردها و طراحی غرفه فضای باز توضیحاتی ارائه شد. در هنگام غرفه سازی در فضای باز، باید به نکات و مواردی که در این مطالب گفته شد، توجه زیادی شود. غرفه سازی در محیط باز، نکات مهم و قابل توجهی دارد. در صورتی که این نکات به خوبی کار گرفته نشود، لطمه های جبران ناپذیری به غرفه و همچنین کالاهای داخل آن وارد می گردد.

گروه نمایشگاهی آسمان

گروه نمایشگاهی آسمان از مهارت و تجربه کافی در زمینه غرفه سازی برخوردار می باشد. نخست گروه آسمان نیازها و الویت های شما را به خوبی درک می نماید و با تبحر زیاد اقدام به طراحی می نماید. زمانی که طرح مورد تأیید مشتری قرار می گیرد، اقدامات بعدی و مورد لزوم را با سرعت و با کیفیت بالا به اجرا در می آورد. لازم به ذکر است که گروه نمایشگاهی آسمان تمامی کارهای پروژه را از صفر تا صد به عهده می گیرد و پروژه را به صورت تمام و کمال تحویل می دهد.

 شما مجموعه های عمومی، هوانوردی و گردشگری می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد خدمات رسانه و تبلیغات با ما در تماس باشید. ما بهترین راهکارهای معرفی و سرویس دهی را به شما ارائه می نماییم

 برای متفاوت دیده شده و متفاوت خدمات ارائه نمودن با ما همراه باشید

ارتباط با رسانه  و تبلیغات هوانوردی آسمان

 
آدرس:   ایران تهران شهرک اکباتان بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه دوم واحد سه

تلفن:   2191011132(98)+
موبایل:   9938504687(98)+

ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Search