به سایت رسانه و تبلیغات آسمان خوش آمدید ما مشاور و مجری تخصصی کلیه امور رسانه و تبلیغات عمومی و هوانوردی در ایران هستیم.کالایی در سبد نیست

خدمات تصویر برداری حرفه ای

خدمات تصویر برداری حرفه ای زمینی و هوایی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خدمات تصویربرداری آسمان

استودیو پرده سبز آسمان به صورت کامل شامل تجهیزات تصویربرداری ، نور و صدا و همچنین باکس های تدوین می باشد. در اینجا با استفاده از تجهیزات کامل و عوامل متخصص مراحل تصویربرداری با پرده سبز انجام می گیرد.

برای دوستانی که تمایل به تدوین فیلم ضبط شده در استودیو پرده سبز را دارند، فیلم ها توسط تدوینگران استودیو به مرحله ادیت و صداگذاری می رسد.

آفیش ساعتی ، روزانه و بلند مدت برای خدمات فیلمبرداری پرده سبز در استودیو کاتشو فراهم است. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با استودیو پرده سبز و آفیش تصویربرداری پرده سبز با مجموعه تماس بگیرند.

 
 

خدمات فیلمبرداری

با توجه به عوامل تصویربرداری و تخصص های موجود در استودیو ، خدمات فیلمبرداری کاتشو بر اساس نوع فیلمبرداری به دو دسته تصویربرداری تبلیغاتی و تصویربرداری غیر تبلیغاتی تقسیم می شود که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • خدمات فیلمبرداری تبلیغاتی معرفی محصول و خدمات
  • تصویربرداری دوره های آموزشی در فضای داخلی و خارجی
  • فیلمبرداری فیلم مستند و فیلم های کوتاه سینمایی
  • تصویربرداری تشریفات ، کنسرت و نشست های داخلی – بین المللی
  • فیلمبرداری از پرسنل و محیط سازمانی – شرکتی
  • تصویربرداری مراسم جشن ، عروسی و فیلم فرمالیته

تمامی عوامل تصویربرداری استودیو آسمان دارای تجربه چندین ساله در زمینه تصویربرداری می باشند.

 
 

خدمات تصویربرداری هوایی و هلی شات

استودیو آسمان با توجه به دارا بودن تجهیزات و تخصص متنوع اپراتور های پرواز ، خدمات تصویربرداری هوایی را دو بخش تصویربرداری تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی ارائه می دهد.

خدمات تصویربرداری هوایی بخش چشمگیری از زیبایی یک ویدیو تبلیغاتی را در بر می گیرد. خدمات تصویربرداری هوایی تبلیغاتی معمولا برای ساخت تیزر ها و فیلم های صنعتی به کار می رود.

تصویربرداری هوایی و هلی شات برای ساخت فیلم های فرمالیته عروس و داماد و همچنین موزیک ویدئو ها در کنار تصویربرداری فیلم های مستند و کوتاه سینمایی بخش دیگری از خدمات تصویربرداری هوایی استودیو کاتشو را شامل می شود.

 
 
 
 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد خدمات رسانه و تبلیغات با ما در ارتباط باشید. ما بهترین راهکارهای معرفی را به شما ارائه می نماییم

 

 برای متفاوت و مدرن دیده شده با ما همراه باشید

 

درگاه ارتباطی با رسانه  و تبلیغات هوانوردی آسمان

 
آدرس:   ایران تهران شهرک اکباتان بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه دوم واحد سه

تلفن:   2191010209(98)+
موبایل:   9227170721(98)+
ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Search