مشاور و مجری تخصصی کلیه امور تبلیغاتی .ارائه کلیه خدمات تبلیغات در ایرلاین داخلی و خارجی.

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
 x 
سبد خرید خالی

تبلیغات هواپیمایی پویا ایر

درخواست پشتیبانی در هر ساعت بدون محدودیت

ارسال نظرات و پیشنهادات سازنده خود در مورد رسانه هوانوردی ققنوس

متاسفانه تا زمانی که قیمت بلیط‌های شرکت‌های هواپیمایی در بازه‌ای مشترک و سرویس‌های ارائه شده به مسافرین کاملا مشابه هم باشد، مسافر برای انجام سفر تفاوتی بین ایرلاین‌ها نمی‌بیند. کافیست به یک آژانس هواپیمایی مراجعه کنید و مدتی را صرف زیر نظر گرفتن مراجعین کنید. حتی یک مورد را نخواهید دید که مشتری تقاضای بلیط ایرلاین خاصی را داشته باشد و صرفا با جمله‌ای مشابه “سلام،یک بلیط هواپیما به مقصد شهر مورد نظرم می‌خواهم” مواجه خواهید شد.

می‌توانید تصور کنید چه فضای خالی و قابل کار نابی در زمینه برندسازی شرکت‌های هواپیمایی وجود دارد؟ اگرچه بررسی نمونه‌های خارجی تبلیغات شرکت‌های هواپیمایی خارج از لطف نیست اما از حوصله این یادداشت خارج است.

هوشمند شدن و دیجیتالی شدن خدمات و به وبژه در صنعت هوانوردی با سرعت زیادی در حال پیشرفت است. رایانه‌های کوچک، محرک‌ها و حسگرها (سیستم‌های تعبیه شده) را می‌توان تقریباً در هر شیء در دنیای فیزیکی جای داد و با استفاده از آدرس IP به اینترنت متصل شد. به‌این‌ترتیب سیستم‌های فیزیکی سایبری، اینترنت و فناوری (IoT) و در نهایت شبکه‌های هوشمند به وجود می‌آیند.
در این فرآیند، حجم زیادی از اطلاعات به فضای ابری ختم می‌شود و به‌تدریج یک تصویر دیجیتالی جامع از دنیای واقعی در آنجا جمع می‌شود. ما در تلاش هستیم با استفاده از این فناوری ها نوع دیگری از سرویس دهی رسانه ای و تبلیغاتی را برای مجموعه های هوانوردی به ارمغان بیاوریم . پس ما را در بهتر شدن خدمات رسانی با ارسال نظرات و پیشنهادات خود یاری فرمایید

2191012232(+98)

تماس رایگان با مشاوران

شنبه -پنجشنبه : 9 - 16

همراه شما هستیم

37,425 مشترک

به ما اعتماد کردند

ما تیم رسانه هوانوردی ققنوس هستیم

پشتیبان شما در تمامی طول مسیر خدمات رسانی

کلیه بخش های گروه رسانه هوانوردی ققنوس به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی به شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های فرودگاهی و مجموعه های هوانوردی و پرسنل هوانوردی عزیز در ایران و سراسر دنیا می باشد و در هر لحظه پاسخگو درخواستهای شما هستیم
 
  • ارائه هدایای تبلیغاتی
  • ارائه خدمات اسپانسرینگ
  • ارائه خدمات تبلیغات محیطی
  • ارائه خدمات رسانه هوانوردی
  • ارائه خدمات چاپ
  • ارائه خدمات آنلاین
  • ارائه خدمات آموزشی
  • ارائه خدمات هنری

Search