به سایت رسانه و تبلیغات آسمان خوش آمدید ما مشاور و مجری تخصصی کلیه امور رسانه و تبلیغات عمومی و هوانوردی در ایران هستیم.کالایی در سبد نیست

تبلیغات روی بدنه هواپیما

تبلیغات روی بدنه هواپیما شرکتهای هواپیمایی داخلی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

هواپیماها  میتوانند نمای زیبایی در آسمان شهر ما ایجاد کنند البته به شرطی که به زیبایی هرچه تمام تر آنها رو از طرح های مختلف رنگامیزی و چاپ کنیم از طرفی هم وقتی هواپیمای شرکتمان به یک مقصد خارجی و داخلی میرود میتوان بسیار جلب توجه کند و با استفاده از زیبایی که شما برای آنها رقم زده اید تبلیغ بسیار گرانقدری برای شما باشد.

ابتدا باید یکسری قوانین و اصول اولیه را در این خصوص بدانید که عبارت اند از : اول باید جنس بدنه و رنگ هواپیما ا بدانیم زیرا هر چیزی را نمیتوان روی بدنه چاپ و نصب کرد زیرا با قوانین سختگیرانه هواپیمایی کشوری جمهوری اسلامی ایران روبرو هستیم.

مانند :تاثیر بر مصرف سوخت ،چه تاثیری بر وزن دارد؟، آیا برچسب ها و چسب ها در برابر سرما در ارتفاعات بالا (70- درجه سانتیگراد) مقاوم هستند و سپس در برابر گرمای یک فرودگاه گرمسیری چطور؟ همچنین باید اطمینان حاصل شود که برچسب ها مانع از بازرسی های منظم و غیره نمی شوند.

البته علائم شناسایی، دستورالعمل و هشدار باید در بین همه برچسب ها به خوبی قابل مشاهده باشد. تنها پس از مشخص شدن اینکه تمام مقررات رعایت شده باشد  میتوان گواهینامه و مجوز اجرای پروژه را صادر کرد.

شما میتوانید به عنوان یک تبلیغات لاکچری و خاص روی بدنه هواپیماهای داخلی و خارجی تبلیغات خود را در فرودگاه و آسمان به نمایش بگذارید.

 

 شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد خدمات رسانه و تبلیغات با ما در ارتباط باشید. ما بهترین راهکارهای معرفی را به شما ارائه می نماییم

 

 برای متفاوت و مدرن دیده شده با ما همراه باشید

 

درگاه ارتباطی با رسانه  و تبلیغات هوانوردی آسمان

 
آدرس:   ایران تهران شهرک اکباتان بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه دوم واحد سه

تلفن:   2191010209(98)+
موبایل:   9227170721(98)+
ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Search