به سایت رسانه و تبلیغات آسمان خوش آمدید ما مشاور و مجری تخصصی کلیه امور رسانه و تبلیغات عمومی و هوانوردی در ایران هستیم.کالایی در سبد نیست

تبلیغ لانچ باکس(ساک دستی )

تبلیغات بر روی لانچ باکس (ساک دستی) تبلیغاتی داخل پرواز

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تبلیغات به عنوان عنصر اصلی موفقیت در هر کسب و کاری به شمار می رود و در واقع نمی توان بدون وجود تبلیغات به موفقیت رسید؛ امروزه روش های متنوعی برای تبلیغات به وجود آمده است که هر کدام از آنها در کنار هم کمک می‌کنند تا شما بتوانید کسب و کارتان را راحت تر به مخاطبان خود معرفی کنید و در میان آنها می توان به ساک دستی اشاره کرد که شاید تاکنون به مزیت های مهم استفاده از ساک دستی تبلیغاتی فکر نکرده باشید.

زمانی که شما لوگوی شرکت یا فروشگاهتان را به همراه خدماتی که ارائه می دهید یا محصولاتی که می فروشید بر روی ساک دستی چاپ می کنید قطعا می توانید منجر به افزایش شناخت برندتان شوید و همچنین یک تبلیغات رایگان را به صورت مداوم برای خود ایجاد کنید.

افراد از این ساک دستی به عنوان لوازم خرید، لباس ورزشی یا نگهداری لوازم جانبی کودک استفاده می کنند و در هر صورت شما می توانید تا درصد بالای حس کنجکاوی را برای کسانی که ساک دستی را می بینند ایجاد ‌کنید که نسبت به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص برند چاپ شده بر روی ساک دستی تمایل نشان بدهند.

این نکته را در خصوص استفاده از ساک های دستی به خاطر بسپارید که فقط مختص کیف های کم‌هزینه نخواهند بود که به صورت رایگان می توانید به مشتریان تحویل بدهید بلکه ساک های دستی در نمونه های پارچه ای، کاغذی، کیف های لپ تاپ، کیف های تبلت و… نیز وجود دارد که شرکت ها و فروشگاه ها می توانند لوگوی برند خودشان را بر روی این ساک های دستی چاپ کرده و به افرادی که توانایی خرید این کیفها را با قیمتهای بالا ندارند به صورت منصفانه تر و ارزان تر ارائه نمایند.

اگر شما هم به دنبال یک جایگزین عالی برای کیسه های پلاستیکی هستید و میخواهید گزینه سازگارتری را با محیط زیست انتخاب کنید پس ساک دستی را فراموش نکنید و میتوانید با پخش شدن این ساک های دستی تیلیغاتی بین مسافران در پرواز های داخلی و خارجی هم بهتر دیده شوید و هم در مقابل دیدگان بقیه باشید.

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد خدمات رسانه و تبلیغات با ما در ارتباط باشید. ما بهترین راهکارهای معرفی را به شما ارائه می نماییم

 

 برای متفاوت و مدرن دیده شده با ما همراه باشید

 

درگاه ارتباطی با رسانه  و تبلیغات هوانوردی آسمان

 
آدرس:   ایران تهران شهرک اکباتان بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه دوم واحد سه

تلفن:   2191010209(98)+
موبایل:   9227170721(98)+
ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Search